Expandeco łamie granice związane z ekspansją. Dołożymy wszelkich starań do Twojego sukcesu za granicą.

Nasza ciężka praca mówi sama za siebie. Szybko się rozwijamy i z powodzeniem wspólnie stworzyliśmy ponad 100 sklepów internetowych w całej Europie. Jesteśmy liderami w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, świadcząc kompleksowe usługi ekspansji dla e-commerce.

Nasza praca jest naszą pasją, ponieważ wierzymy w nasze możliwości i wartość dodaną naszych usług. Podejście profesjonalne do klienta jest głęboko wpisane w nasze korporacyjne DNA. Z niecierpliwością czekamy na sukces naszych klientów, jakby byli naszymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować silne partnerstwa oparte na zaufaniu i wzajemnej, korzystnej współpracy. Będziemy zaszczyceni, że będziemy częścią Twojej udanej historii za granicą!

Management firmy

Marian Kysela

Key account manager
kysela@expandeco.com+421 905 617 792

Lucia Vrtíková

CFO
vrtikova@expandeco.com

Filip Minár

Senior sales manager
minar@expandeco.com+421 918 772 843

Miroslav Kráľ

HR manager
kral@expandeco.com+421 903 696 117

Veronika Palova

Kontakt Węgry
palova@expandeco.com+36 199 892 84

Paweł Szczebak

Country Manager Poland
szczebak@expandeco.com+48 667 051 815

Simona Kostalova Aigner

Kontakt Niemcy
kostalova-aigner@expandeco.com+49 157 359 861 86

Adi Mincheva

Kontakt Bułgaria
mincheva@expandeco.com+35 924 930 228

Patricia Dvorciak

Kontakt Rumunia
patricia@expandeco.com+40 316 302 974

Marian Kysela

Key account manager
kysela@expandeco.com+421 905 617 792

Lucia Vrtíková

CFO
vrtikova@expandeco.com

Filip Minár

Senior sales manager
minar@expandeco.com+421 918 772 843

Miroslav Kráľ

HR manager
kral@expandeco.com+421 903 696 117

Veronika Palova

Kontakt Węgry
palova@expandeco.com+36 199 892 84

Paweł Szczebak

Country Manager Poland
szczebak@expandeco.com+48 667 051 815

Simona Kostalova Aigner

Kontakt Niemcy
kostalova-aigner@expandeco.com+49 157 359 861 86

Adi Mincheva

Kontakt Bułgaria
mincheva@expandeco.com+35 924 930 228

Patricia Dvorciak

Kontakt Rumunia
patricia@expandeco.com+40 316 302 974
50+pracowników
100+klientów
14+krajów

Nasi Klienci

Czy znalazłeś to, czego szukałeś?Skontaktuj się z namiKontakt