Expandeco bourá hranice související s expanzí. Uděláme maximum pro Váš úspěch v zahraničí.

Mluví za nás tvrdá práce, rychlý růst a více než 100 e-shopů úspěšně etablovaných po celé Evropě. Jsme lídry v CEE regionu v poskytování komplexních expanzních služeb pro e-commerce.

Naše práce je naší vášní, protože věříme v naše schopnosti a přidanou hodnotu našich služeb. Proklientský přístup je hluboce vepsaný do naší firemní DNA. Těšíme se z úspěchů klientů, jakoby byly naše vlastní. I díky tomu se nám daří budovat silná partnerství založená na důvěře a oboustranně výhodné spolupráci. Bude nám ctí, pokud se staneme součástí Vašeho úspěšného příběhu v zahraničí!

Management firmy

Marian Kysela

Key account manager
kysela@expandeco.com+421 905 617 792

Lucia Vrtíková

CFO
vrtikova@expandeco.com

Filip Minár

Senior sales manager
minar@expandeco.com+421 918 772 843

Miroslav Kráľ

HR manager
kral@expandeco.com+421 903 696 117

Veronika Palova

Kontakt Maďarsko
palova@expandeco.com+36 199 892 84

Paweł Szczebak

Country Manager Poland
szczebak@expandeco.com+48 667 051 815

Simona Kostalova Aigner

Kontakt Německo
kostalova-aigner@expandeco.com+49 157 359 861 86

Adi Mincheva

Kontakt Bulharsko
mincheva@expandeco.com+35 924 930 228

Patricia Dvorciak

Kontakt Rumunsko
patricia@expandeco.com+40 316 302 974

Marian Kysela

Key account manager
kysela@expandeco.com+421 905 617 792

Lucia Vrtíková

CFO
vrtikova@expandeco.com

Filip Minár

Senior sales manager
minar@expandeco.com+421 918 772 843

Miroslav Kráľ

HR manager
kral@expandeco.com+421 903 696 117

Veronika Palova

Kontakt Maďarsko
palova@expandeco.com+36 199 892 84

Paweł Szczebak

Country Manager Poland
szczebak@expandeco.com+48 667 051 815

Simona Kostalova Aigner

Kontakt Německo
kostalova-aigner@expandeco.com+49 157 359 861 86

Adi Mincheva

Kontakt Bulharsko
mincheva@expandeco.com+35 924 930 228

Patricia Dvorciak

Kontakt Rumunsko
patricia@expandeco.com+40 316 302 974
50+zaměstnanců
100+klientů
14+zemí

Naši klienti

Nenašli jste, co jste hledali?Kontaktujte násKontaktovat